Antalya Havalimanı Araç Kiralama

Antalya Havalimanı Araç Kiralama

Antalya Havalimanı Araç Kiralama

Antalya, geçmişten günümüze kadar her zaman ilgi çekici bir destinasyon olmuş, hem turizmin hem de ticaretin cazibe merkezi olmuştur. Yaşayan bir şehir olan Antalya, insan yoğunluğunun en fazla olduğu dünya kentlerindendir. Bu nedenle Antalya hava ulaşımında önemli bir yerdedir. Ülkemizin Akdeniz kıyılarının belki de en popüler ve işlek havalimanı olan Antalya Havalimanı, 2015 itibariyle Türkiye’nin en yoğun yolcu trafiğine sahip 3. havalimanı olma özelliğini taşıyor. Avrupa’nın en işlek havalimanları listesine de 14. Sıradan giriş yapan Antalya Havalimanı, popülaritesini ve yolcularına verdiği hizmetin kalitesini günden güne artırıyor. Geçtiğimiz yılda 7 milyon yolcuya hizmet vermiş olan havalimanı, dünya ve Avrupa sıralamalarında yer almayı başarıyor.

Antalya Havalimanın’da Kiralasür ile Nasıl Araç Kiralanır?

Araç kiralama yapmak isteyen yolcular İster uçuş gerçekleştirip ofiste rezervasyon yaptırabilir isterse de web sitesinden online rezervasyon araç kiralama işlemini yaparak aracı ofis yetkilisinden teslim alabilir.

Antalya Havalimanı’dan kiralanan araçlar Kiralasür yetkilileri tarafından özenle bakımları yapılarak ve yakıt depoları kontrol edilierek teslim edilir. Kusursuz yolculuk deneyimi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini edinen Kiralasür, Antalya Havalimanı’ndan kiralanan bir aracı farklı bir destinasyonda bırakma imkânı sunuyor. Rekabetçi fiyat politikası, her an ulaşılabilen Müşteri Hizmetleri Hattı ile acil durumlarda ya da ihtiyaç duyduğunuz her anda müşterilerinin yanında olan Antalya araç kiralama şirketi Kiralasür, kısa süren kiralama işlemleri ve kontrattan sonra aracı teslim ediyor.

Turistik, iş, aile gezisi olarak fark etmeden en uygun araç kiralama hizmeti  Kiralasür ile çıkarın. Antalya Havalimanı’ndan başlayan yolculuk ister Antalya’yı doyasıya keşfederek devam etsin ister başka bir şehirde sonlansın. En uygun araç kiralama şirketi olan Kiralasür ile hemen rezervasyonunuzu yapın, aradığınız konforu yolda yakalayın.

Detaylı Bilgi Ve Rezervasyon İçin Çağrı Merkezimiz +90 850 466 07 60 

Whatsapp Telefon