Bireysel Araç Kiralama

Günlük Araç Kiralama

Araç kiralama seçeneklerinden biri de günlük araç kiralamadır. Günlük araba kiralama işleminde dikkat edilmesi gereken nokta, araç kiralama şartlarını dikkatli bir şekilde incelemektir. Araç kiralama firmalarının çoğunda minimum 3 gün araba kiralama şartı koşulur. Bu araçlar için günlük araç kiralama seçeneği mümkün değildir. Günlük oto kiralama işlemi, teslim alınan tarih ve saatten tam 24 saat sonra aracın teslim edilmesi şeklinde gerçekleşir. Araba Kiralama sözleşmesinde bu tarih ve saatler açıkça belirtilir. Günlük araç kiralama fiyatları araçlara, sezona ve firmalara göre değişiklik gösterebilir. Minimum yaş ve ehliyet süresi de araç kiralama firmalarına göre değişiklik gösterebilir.

Aylık Araç Kiralama

En kârlı araç kiralama seçeneklerinden biri de aylık araç kiralama hizmetidir. Aylık araç kiralama, 1 aydan 12 aya kadar yapılabilir. Aylık araç kiralama işlemlerinde sezonluk değişiklikler yaşanabildiğinden mümkün olduğunca erken rezervasyon yaptırmak oldukça önemlidir. Aylık araç kiralama işlemi yapılırken belirlenen teslim tarihine uymak gerekir. Özellikle 6 ay ve üzeri araba kiralamalarda çoğu araç kiralama firması hatırlatma yapar. Aylık araç kiralamalarda kullanıcılar tarafından en dikkat edilen noktalardan biri de, aracın kilometre başına yaktığı yakıt miktarıdır. Özellikle uygun fiyatlı yolculuk yapmak isteyenler, ekonomik sınıf araçlardan faydalanabilirler.

Araç kiralama ihtiyaçlarınız için kurumsal satış ekibimizle iletişime geçin.

İhtiyacınıza uygun esnek çözümler sunan, günlük ve aylık kurumsal kiralama modellerimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.


Whatsapp Telefon