Antalya Alanya Gazipaşa Havalimanı

Antalya Alanya Hakkında Genel Bilgi

Antalya ilinin turistik merkezi olan Alanya tatilcilerin uğrak mekânlarındandır. Plajları ve gece hayatı ile bilinen bu ilçe özellikle tatil için sıklıkla ziyaret edilmektedir. Gezip görülecek yerlerin sayısının fazla olması günü birlik ziyaretçilerin de sayısını yükseltmiştir. Akdeniz bölgesinde bulunan bu ilçe şehir merkezinin doğusunda bulunmaktadır. Şehir merkezi ile arasında ki mesafe 140 km’dir, buda yaklaşık olarak 2 saat anlamına gelir. Şehir merkezinden 2 saat uzaklıkta olan ilçenin nüfusu ise 300.000’dir. Akdeniz ikliminin hakim olduğu bu bölge özellikle yazın çok sayıda turist ağırlamaktadır. Tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra yeme içme kültürü de oldukça gelişmiştir. Sahil boyunca boydan boya uzanan plajlarında vakit geçirmek ve dinlenmek isteyen tatilcilerin vazgeçilmezi haline gelmiş bir bölgedir.
Bölgede Alanya Gazipaşa Havalimanı bulunmaktadır. Dolayısıyla uzak mesafelerden de çok fazla yolcu geldiği bilinmektedir
 
Antalya Alanya’da Kiralasür ile Nasıl Araç Kiralanır?


Araç kiralama yapmak isteyen yolcular İster uçuş gerçekleştirip ofiste rezervasyon yaptırabilir isterse de web sitesinden online rezervasyon araç kiralama işlemini yaparak aracı ofis yetkilisinden teslim alabilir.

Antalya Alanya Gazipaşa Havalimanı’dan kiralanan araçlar Kiralasür yetkilileri tarafından özenle bakımları yapılarak ve yakıt depoları kontrol edilierek teslim edilir. Kusursuz yolculuk deneyimi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini edinen Kiralasür, Antalya Alanya Gazipaşa Havalimanı’ndan kiralanan bir aracı farklı bir destinasyonda bırakma imkânı sunuyor. Rekabetçi fiyat politikası, her an ulaşılabilen Müşteri Hizmetleri Hattı ile acil durumlarda ya da ihtiyaç duyduğunuz her anda müşterilerinin yanında olan Antalya Alanya araç kiralama şirketi Kiralasür, kısa süren kiralama işlemleri ve kontrattan sonra aracı teslim ediyor.

Turistik, iş, aile gezisi olarak fark etmeden en uygun araç kiralama hizmeti  Kiralasür ile çıkarın. Antalya Alanya Gazipaşa Havalimanı’ndan başlayan yolculuk ister Antalya Alanya’yı doyasıya keşfederek devam etsin ister başka bir şehirde sonlansın. Antalya En uygun araç kiralama şirketi olan Kiralasür ile hemen rezervasyonunuzu yapın, aradığınız konforu yolda yakalayın.

Detaylı Bilgi Ve Rezervasyon İçin Çağrı Merkezimiz +90 850 466 07 60 
  Antalya Alanya Gazipaşa Havalimanı Kiralık Araçlar

  Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Antalya Alanya Gazipaşa Havalimanı lokasyonunda www.kiralasur.com.tr güvencesiyle sizlerle, Antalya Alanya Gazipaşa Havalimanı araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.kiralasur.com.tr

  Blog

  Antalya Alanya Gazipaşa Havalimanı
  Antalya Alanya Gazipaşa Havalimanı
  Whatsapp Telefon